Pannon Egyetem

A Felsőbbfokú Tanulmányok Intézetén belül a Kraft-központ vezetője
A Pannon Egyetem Menedzsment Intézetében professzor emeritus
A Pannon Egyetem volt rektora

Az előadás bemutatja, mi is az a KRAFT

A KRAFT egy újszerű gondolkodásmód, egy győztes-győztes elvre koncentráló stratégia.

Építsünk fel egy új Kőszeg jövőképet és küldetést, álmodjuk meg együtt, hogy milyen Kőszeget képzelünk el!

’Kreatív város – fenntartható vidék’, vagy röviden KRAFT program, egy integrált fejlesztési koncepció, amelynek lényege, hogy a vidékfejlesztés több mint a város és környéke tereinek, épületeinek modernizálása, felújítása.
Nem egyszerűen kívülről jövő kezdeményezések az irányadók, hanem a helyi hagyományok, adottságok, a kulturális jegyek, valamint a helyi közösség különböző elemeinek együttgondolkozása, együttműködése.

“Aki az unokáira gondol, az diófát ültet, aki “csak” a gyerekeire gondol, az beéri a szilvafával. Ez egy olyan gondolkodási mód, ami a jövőorientált kultúra irányába mozdít.”

(Dr. Gaál Zoltán)

Időpont: 2016. június 3., péntek 18:00 óra

Helyszín: Kőszeg, Poncichter Borozó, Várkör 54.

ntp 72 rgbemmi logoemet logo szines